Indudstridesign lampa

Indudstridesign lampa
Indudstridesign lampa
Indudstridesign lampa
Indudstridesign lampa
Indudstridesign lampa
Indudstridesign lampa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LASTRUMSLAMPA, 1900-talets första hälft, koppar, invändigt vitemaljerad, 6 ljuspunkter, höjd 30, diameter ca 43 cm

Ej funktionstestad, emaljskador

327690

2015-09-17