Titanic glasmålning

Titanic glasmålning
Titanic glasmålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GLASMÅLNING, 1910-tal, Titanic , med text: "Star Liner Titanic, the Largest Steamer in the World", monterade på plysch, 30x30 cm , Souvenir som såldes ombord på fartygen i frisersalongerna som också fungerade som souvenirbutiker

Skador

327692

2015-09-15