Titanic glasmålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GLASMÅLNING, 1910-tal, Titanic , med text: "Star Liner Titanic, the Largest Steamer in the World", monterade på plysch, 30x30 cm , Souvenir som såldes ombord på fartygen i frisersalongerna som också fungerade som souvenirbutiker
Skador
327692
2015-09-15