Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
J. SCHAEFFER (Tyskland, 1800-tal): Stilleben, oljemålning, signerad, 114x81 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Smärre spricka i duken i övre delen av tavlan
327741
2015-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här