Anna Rosenbäck akryl
2015-09-16
327747
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Red on black 2", signerad och daterad A Rosenbäck -14, akryl, ca 80 x 60 cm