MÄssingsljusstakar
Vollendet
2015-09-15
327748
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, barockstil, 1900-tal, mässing, klockad fot, höjd ca 22 cm
Bruksslitage