MÄssingsljusstakar

MÄssingsljusstakar
MÄssingsljusstakar
MÄssingsljusstakar
MÄssingsljusstakar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, barockstil, 1900-tal, mässing, klockad fot, höjd ca 22 cm

Bruksslitage

327748

2015-09-15