Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KNUT JERN (1885-1948), Dansande flicka med mantel
signerad och daterad Knut Jern 1923, patinerad brons, höjd 24,5 cm.
Gjuten hos Otto Meyers eftr.
327758
2015-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här