Knut Jern bronsskulptur

Knut Jern bronsskulptur
Knut Jern bronsskulptur
Knut Jern bronsskulptur
Knut Jern bronsskulptur
Knut Jern bronsskulptur
Knut Jern bronsskulptur

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KNUT JERN (1885-1948), Dansande flicka med mantel
signerad och daterad Knut Jern 1923, patinerad brons, höjd 24,5 cm.
Gjuten hos Otto Meyers eftr.

327758

2015-09-16