Olle Baertling seriegrafi
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 134/300, daterad 1949-68, blad 2 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek 29,5x19 cm cm, oramad
Ett obetydligt veck i marginalen
327762
2015-09-16