Olle Baertling seriegrafi

Olle Baertling seriegrafi
Olle Baertling seriegrafi

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

OLLE BAERTLING (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 134/300, daterad 1949-68, blad 2 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek 29,5x19 cm cm, oramad

Zustandsbeschreibung

Ett obetydligt veck i marginalen

327762

2015-09-16