Olle Baertling seriegrafi
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 219/300, daterad 1951-68, blad 9 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek ca 39x18,5 cm, oramad
Obetydligt slitage i marginalen
327764
2015-09-16