Olle Baertling seriegrafi

Olle Baertling seriegrafi
Olle Baertling seriegrafi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 219/300, daterad 1950-68, blad 4 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek ca 31,5x19 cm, oramad

327774

2015-09-16