Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 219/300, daterad 1950-68, blad 4 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek ca 31,5x19 cm, oramad
327774
2015-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här