Olle Baertling seriegrafi

Olle Baertling seriegrafi
Olle Baertling seriegrafi

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 219/300, daterad 1952-68, blad 12 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek ca 18,5x39 cm, oramad

327775

2015-09-16