Matbord
2015-09-16
327778
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATBORD, 1900-talets början i ek, 2 senare iläggsskivor medföljer, höjd 77, 168x119 cm, illäggskivornas längd 140 cm totalt
ytslitage