Olle Baertling utställningsblad samt seriegrafi
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): "Varuna" 1955, stämplad Olle Baertling, färgseriegrafi, ca9,5x17,5 cm, oramad + 2 utställningsblad från Galerie Birch och Galerie Denise René, 1952 coh 1954
Smääre slitage
327783
2015-09-16