Olle Baertling utställningsblad samt seriegrafi

Klubbat för:

600 SEK

800 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): "Varuna" 1955, stämplad Olle Baertling, färgseriegrafi, ca9,5x17,5 cm, oramad + 2 utställningsblad från Galerie Birch och Galerie Denise René, 1952 coh 1954

Smääre slitage

327783

2015-09-16