Karmstolar Chippendale

Karmstolar Chippendale
Karmstolar Chippendale
Karmstolar Chippendale
Karmstolar Chippendale
Karmstolar Chippendale
Karmstolar Chippendale
Karmstolar Chippendale
Karmstolar Chippendale
Karmstolar Chippendale
Karmstolar Chippendale

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Chippendale, England, omkring 1900, betsat lövträ, delvis genombruten dekor, textilklädd sits, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, lagningar

327784

2015-09-16