Armlänstolar 1800-talets första hälft

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARMLÄNSTOLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, mahogny, delvis fanérade, volutformade armlän, höjd 92 cm

Slitage, skador, lagningar, förstärkningar, smärre kompletteringar

327799

2015-09-16