Golvur England
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVUR, England, Georg III, urtavlan märkt Jn: Elliott Plymouth, fodralet fanerat med mahogny, medföljer lod och pendel, höjd 206 cm
Fodralet med lagningar och kompletteringar, smärre skador, nycklar saknas
327806
2015-09-16