Golvur England

Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVUR, England, Georg III, urtavlan märkt Jn: Elliott Plymouth, fodralet fanerat med mahogny, medföljer lod och pendel, höjd 206 cm

Fodralet med lagningar och kompletteringar, smärre skador, nycklar saknas

327806

2015-09-16