Trågsoffa 1800-tal
Closed
2015-09-16
327821
| Sold for | 33 000 SEK |
| Estimate | 15 000 SEK |
TRÅGSOFFA, rokokostil, 1800-tal, träskuren dekor av akantus, rocailler och voluter, grönmålad, längd 215, höjd 81 cm
Renoverad, smärre skador