Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
TRÅGSOFFA, rokokostil, 1800-tal, träskuren dekor av akantus, rocailler och voluter, grönmålad, längd 215, höjd 81 cm
Renoverad, smärre skador
327821
2015-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här