Trågsoffa 1800-tal

Trågsoffa 1800-tal
Trågsoffa 1800-tal
Trågsoffa 1800-tal
Trågsoffa 1800-tal
Trågsoffa 1800-tal
Trågsoffa 1800-tal
Trågsoffa 1800-tal
Trågsoffa 1800-tal
Trågsoffa 1800-tal
Trågsoffa 1800-tal

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

TRÅGSOFFA, rokokostil, 1800-tal, träskuren dekor av akantus, rocailler och voluter, grönmålad, längd 215, höjd 81 cm

Renoverad, smärre skador

327821

2015-09-16