Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BJÖRN LINDROTH (1931-1999): "Solrök II", signerad, färglitografi, 56/88, bladmått ca 59 x 80 cm
Ej ramad
327826
2015-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här