Stegpall Linderoth Produkter

Stegpall Linderoth Produkter
Stegpall Linderoth Produkter
Stegpall Linderoth Produkter
Stegpall Linderoth Produkter
Stegpall Linderoth Produkter
Stegpall Linderoth Produkter

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEGPALL, 1900-tal, kromad stomme, etikettmärkt Linderoth produkter, klädd i Josef Franks, "Tulpaner", höjd 60 cm

Senare klädsel, bruksslitage

327889

2015-09-16