Fat 1800-tal

Fat 1800-tal
Fat 1800-tal
Fat 1800-tal
Fat 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, 2 st., 1800-talets slut, nyrenässans, Gustavsberg, majolika, diameter ca 35 cm

Krackeleringar, 1 fat med spricka

327892

2015-09-16