Skålar terracotta

Skålar terracotta
Skålar terracotta
Skålar terracotta
Skålar terracotta
Skålar terracotta
Skålar terracotta
Skålar terracotta
Skålar terracotta
Skålar terracotta
Skålar terracotta
Skålar terracotta
Skålar terracotta
Skålar terracotta
Skålar terracotta

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅLAR, 3 st., terracotta/lergods, 1700/1800-tal, Sicilien, diameter ca 34, 38 respektive 47 cm

Nagg

327899

2015-09-16