Skålar 17/1800-tal

Skålar 17/1800-tal
Skålar 17/1800-tal
Skålar 17/1800-tal
Skålar 17/1800-tal
Skålar 17/1800-tal
Skålar 17/1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLAR, 3 st., terracotta/lergods, 1700/1800-tal, Sicilien, diameter ca 25, 26 respektive 30 cm

Smärre nagg och glasyrskador

327900

2015-09-16