Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
SKJUTBANA, Technofix, "Sport-trainer", litograferad plåt, originalkartong, längd ca 80 cm, måltavlor medföljer
Funktionen kan ej garanteras, kartong med slitage/skador
327912
2015-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här