Skjutbana Technofix

Skjutbana Technofix
Skjutbana Technofix
Skjutbana Technofix
Skjutbana Technofix

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

SKJUTBANA, Technofix, "Sport-trainer", litograferad plåt, originalkartong, längd ca 80 cm, måltavlor medföljer

Funktionen kan ej garanteras, kartong med slitage/skador

327912

2015-09-16