Oljelampa Persien 1000-1200-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLJELAMPA, keramik, Persien, 1000-1200-tal, turkos glasyr med irisering, höjd ca 10 cm

Skador, lagningar

327944

2015-09-29