Soffa Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, 1900-talets första kvartal, fanér i masurbjörk, beslag i brons, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, 8819-20817, ben med rik dekor, längd ca 230 cm
Smärre slitage, list med skada, klädsel med slitage
327959
2015-09-16