Soffa Nordiska Kompaniet

Soffa Nordiska Kompaniet
Soffa Nordiska Kompaniet
Soffa Nordiska Kompaniet
Soffa Nordiska Kompaniet
Soffa Nordiska Kompaniet
Soffa Nordiska Kompaniet
Soffa Nordiska Kompaniet
Soffa Nordiska Kompaniet
Soffa Nordiska Kompaniet
Soffa Nordiska Kompaniet
Soffa Nordiska Kompaniet
Soffa Nordiska Kompaniet
Soffa Nordiska Kompaniet
Soffa Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1900-talets första kvartal, fanér i masurbjörk, beslag i brons, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, 8819-20817, ben med rik dekor, längd ca 230 cm

Smärre slitage, list med skada, klädsel med slitage

327959

2015-09-16