Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKULPTUR, 16/1700-tal, barock, möjligen Tyskland, bemålad delvis förgylld, höjd ca 72 cm
Renoverad, skador/bortfall, lagningar, spår av äldre orangrepp
327986
2015-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här