Skulptur barock

Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock

Klubbat för:

13 000 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

SKULPTUR, 16/1700-tal, barock, möjligen Tyskland, bemålad delvis förgylld, höjd ca 72 cm

Zustandsbeschreibung

Renoverad, skador/bortfall, lagningar, spår av äldre orangrepp

327986

2015-09-16