Klubbat för:
13 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
SKULPTUR, 16/1700-tal, barock, möjligen Tyskland, bemålad delvis förgylld, höjd ca 72 cm
Zustandsbeschreibung
Renoverad, skador/bortfall, lagningar, spår av äldre orangrepp
327986
2015-09-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner