Jöran Nyberg oljemålning

Jöran Nyberg oljemålning
Jöran Nyberg oljemålning
Jöran Nyberg oljemålning
Jöran Nyberg oljemålning
Jöran Nyberg oljemålning
Jöran Nyberg oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JÖRAN NYBERG (född 1937): "Höstboskap", signerad Jöran Nyberg, olja på duk, ca 62 x 50 cm

328003

2015-09-17