Speldosa för 6 melodier

Speldosa för 6 melodier
Speldosa för 6 melodier
Speldosa för 6 melodier
Speldosa för 6 melodier

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CYLINDERSPELDOSA, 1800-talets senare del, för 8 melodier, fodral imitationsbemålning med blomma på locket, nyckelskylt i vitmetall, höjd 14, 42x20 cm

Nyckel saknas, slitage

328010

2015-09-17