Jöran Nyberg oljemålning

Jöran Nyberg oljemålning
Jöran Nyberg oljemålning
Jöran Nyberg oljemålning
Jöran Nyberg oljemålning
Jöran Nyberg oljemålning
Jöran Nyberg oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JÖRAN NYBERG (1937-2012): "Kvarteret Lyckan", signerad Jöran Nyberg, olja på duk, ca 73 x 60 cm

328014

2015-09-17