Ring IB Dahlqvist för Georg Jensen

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IB DAHLQVIST, ring, sterlingsilver, 1900-talets andra hälft, Georg Jensen, design nr 183, ringstorlek ca 14 mm, vikt ca 22 g

Slitage

328029

2015-09-17