Carl Ivar Öfverbeck oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL IVAR ÖFVERBECK (1899-1976): Skogslandskap med väg, signerad C. J Öfverbeck, olja på duk, ca 60x81 cm.

328039

2015-09-17