Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL IVAR ÖFVERBECK (1899-1976): Skogslandskap med väg, signerad C. J Öfverbeck, olja på duk, ca 60x81 cm.
328039
2015-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här