Vas design Bengt Edenfalk

Vas design Bengt Edenfalk
Vas design Bengt Edenfalk
Vas design Bengt Edenfalk
Vas design Bengt Edenfalk

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BENGT EDENFALK, vas, 1900-tal, orange glasmassa med polykrom dekor, Skruf Sweden, signerad Edenfalk otydligt numrerad, höjd ca 18 cm

Kuntoraportti

328048

Päivämäärä:

2015-09-17