Vas design Bengt Edenfalk
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BENGT EDENFALK, vas, 1900-tal, orange glasmassa med polykrom dekor, Skruf Sweden, signerad Edenfalk otydligt numrerad, höjd ca 18 cm
Kuntoraportti
328048
Päivämäärä:
2015-09-17