Lars Florén oljemålning

Lars Florén oljemålning
Lars Florén oljemålning
Lars Florén oljemålning
Lars Florén oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS FLORÉN (1889-1979): Havslandskap, signerad L Florén, olja på duk, ca 46X55 cm

328050

2015-09-17