Emil Hellbom oljemålning

Emil Hellbom oljemålning
Emil Hellbom oljemålning
Emil Hellbom oljemålning
Emil Hellbom oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EMIL HELLBOM (1895-1969): Motiv från Stadshuset, signerad E. Hellbom, olja på pannå, 46 x 38 cm

328051

2015-09-17