Ljuskrona 1700/1800-tal

Ljuskrona 1700/1800-tal
Ljuskrona 1700/1800-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSKRONA, 17/1800-tal, mässingsstomme, för fyra ljus,

Skador, och kompletteringar

328056

2015-09-15