Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HARRY SAHLIN (1905-1990): Uppsalamotiv, signerad och daterad Harry Sahlin -71, olja på pannå, ca 50x62 cm
328065
2015-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här