Serveringsvagn i teak

Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, J H fabrikerna Sävsjö, 1950-tal, 2 brickor i teak på metallställning, ihopfällbar, brännmärkta brickor, höjd 59, brickornas diameter 45 cm

Bruksslitage

328076

2015-09-17