Anders Zorn etsning ABC

Anders Zorn etsning ABC
Anders Zorn etsning ABC

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Gopsmorsstugan, signerad Zorn, utförd 1917, etsning, 29x20 cm

Gulnader

328080

2015-09-17