Bengt Lindström 2 st färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (2) Figurkompositioner, signerade Lindström, färglitografier, numrerade 34/140 respektive E. A., bladmått ca 75X55 respektive 74,5x52,5 cm, oramade

328081

2015-09-17