Bert-Håge Häverö

Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Ljugarbänk i skärgården, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1970, olja på duk, 38 x 47 cm

328089

2015-09-17