Salvador Dali litografi ur Quevedos visioner

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-89): ur Quevedos visioner, 1975, signerad Dali 178/300, torrnålsgravyr med kolorering, 52x36 cm

Visas på Geijersgatan Göteborg

328091

2015-09-17