Gösta Werner litografier

Gösta Werner litografier
Gösta Werner litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GÖSTA WERNER (1909-1989): Tro hopp och kärlek, signerad och daterad G Wener -81, färlitografi, 79/360, 46 x 53 cm

328093

2015-09-17