Salvador Dali Poire

Salvador Dali Poire
Salvador Dali Poire

Klubbat för:

8 000 SEK

10 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): "Poire" ur Flordali (Les Fruits) 1969/70, signerad Dali 1969 och numrerad 122/200, färglitografi och torrnål med relieftryck , bildyta 56,5x36,5 cm

Visas på Geijersgatan

328106

2015-09-17