Salvador Dali Poire
Klubbat för:
8 000 SEK
10 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): "Poire" ur Flordali (Les Fruits) 1969/70, signerad Dali 1969 och numrerad 122/200, färglitografi och torrnål med relieftryck , bildyta 56,5x36,5 cm
Visas på Geijersgatan
328106
2015-09-17