Anders O Blomberg oljemålning

Anders O Blomberg oljemålning
Anders O Blomberg oljemålning
Anders O Blomberg oljemålning
Anders O Blomberg oljemålning
Anders O Blomberg oljemålning
Anders O Blomberg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

O ANDERS BLOMBERG (Stockholm, född 1952 ): "Grön bandspelare", signerad, olja på duk, ca 46 x 42 cm

328120

2015-09-17