Kinesiska penselvaser

Kinesiska penselvaser
Kinesiska penselvaser
Kinesiska penselvaser
Kinesiska penselvaser
Kinesiska penselvaser
Kinesiska penselvaser

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PENSELVASER, 1 par, porslin, Kina, 1800/1900-tal, förgylld dekor med kaligrafi, bär Qianlongs märke, höjd ca 29 cm

Dekorslitage

328126

2015-09-17