Lennart Jirlow färglitografi
2015-09-17
328132
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936), "Gröna Lund 1883-1983", signerad L. Jirlow épreuve d´artiste, färglitografi, bladmått ca 118x79 cm