Oljemålning med slädmotiv

Oljemålning med slädmotiv
Oljemålning med slädmotiv
Oljemålning med slädmotiv
Oljemålning med slädmotiv
Oljemålning med slädmotiv
Oljemålning med slädmotiv

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN RAWICZ (1900-tal): Vintermotiv med släde, signerad J Rawicz, olja på duk, 25x35 cm

328142

2015-09-17